Hei, mina olen Olle Kitsing 👋🏻

Ma aitan kodud puhastada tehnilistest elektromagnet väljadest.

Aga seda sa vist juba tead.

Ma tutvusta elustiili, kus esinevad vaid loodusliku päritoluga elektromagnetväljad. Ma pakun teenust, mis aitab sul tuvastada tehislikud kiirgusallikad, ja seejärel üheskoos leiame paremad lahendused, mille abil sa saad taastada oma loomuliku keskkonna.

Üheskoos, Tervise Lainetel 🦄

Kes me oleme?

Tervise Lainetel on kogukond, mis tutvustab ja arendab eluviisi, kus puuduvad tervist kahjustavad elektromagnetkiirgused.

Missioon

Meie missiooniks on harida inimesi, et nad oskaks endale luua tervisliku ektromagnetkeskonna. Samuti leida võimalusi, nuputada lahendusi ja toota vahendeid, mis aitavad seda keskkonda luua.

Visioon

Avada Tervise ja Puhkekeskus looduskaunis kohas, kus toimuvad koolitused, töötoad ja laagrid, mille käigus omandatakse vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi, nii vaimse-, füüsilise- kui ka keskkonnatervise alal.

Pidevalt täiustada tootete ja teenuste valikut meie e-poes ning avada esinduskauplused igas Eesti maakonnas, mille juurde kuulub ka wifi vaba netikohvik, remondikohvik ja tööriista raamatukogu.

Meie esimene samm

Tervise Lainetel sai nurgakivi 1. Jaanuaril 2019. Selle asutas Olle Kitsing, kes sai inspiratsiooni oma tervise järsust paranemisest eelneva aasta novembris ja tahtis seda kogemust maailmaga jagada.

Kõigepealt nägi ilmavalgust fb leht Tervise Lainetel ja veidi hiljem terviselainetel.ee veebileht.

Samm loodusele lähemale

Aitan sul tuvastada tehislikud kiirgusallikad ja leida lahendused.

Olle Kitsing,
minu unistuste kujunemise lugu

Pilguheit minevikku, mis juhtus ja kuidas ma siia jõudsin.

Aastal 2006, kohe peale 22. sünnipäeva, tekkis mul nahale sügelus, mis tasapisi süvenes krooniliseks nahapõletikuks, ehk atoopiliseks dermatiidiks.

Raskematel päevadel nägi see välja nii:

Tol hetkel ei jaganud ma tervishoiust ööd ega mütsi, seetõttu pöördusin lahenduse leidmiseks allergoloogi poole. Mulle tehti allergeenide testid ja kirjutati raviks antihistamiini tabletid ning nahale määrimiseks hormoonkreem.

Mõni nädala jooksul lööve taandus, aga siis jälle taastus ravimitest hoolimata. Sellest hetkest sai minust ravimite püsitarbija.

2 aastat hiljem lisati mu haiguslukku astma diagnoos, allergiline nohu ja mao ülihappesus. Iga sümptom sai ka oma ravimi püsivaks manustamiseks. Omalt pool proovisin ma vältida kõikide allergeenide söömist ja sisse hingamist. Kindlasti kannatasin ma selle tõttu teatud toitainete puuduse käes.

Olles Umbes aasta kenasti protokolli jälginud, hakkas minu usk sellesse ravisse kaduma, sest paranemist polnud näha. Ükshaaval hakkasin ravimeid ära jätma, et kindlaks teha, kas tervise seisund läheb siis hullemaks kui ravimeid mitte võtta. Kallis oli ju ka viit ravimit iga päev tarbida. Paari aastaga loobusin kõigi viie ravimi pidevast kasutamisest ja seisund püsis endine.

Samal ajal hakkasin ma ennast harima tervisliku toitumise ja tervisliku eluviisi alal. Suures laastus hakkasin ma endale selgeks tegema, millistel põhimõtetel meie keha töötab.

Aastad möödusid ja minu nahk oli endiselt kärnas. Minu viimane arstilkäik selle küsimusega oli detsember 2015, kus esitasin arstile juba keerulisemaid küsimusi, et täiendada oma teadmisi oma seisundi kohta professionaali kaasabil. Minu üllatuseks võttis arst kohe sisse kaitse seisundi ja proovis mulle võimalikult vähe vastata. Ta pidas targemaks mind hoopis noomida, et ma ei olnud võtnud eelneva arsti välja kirjutatud ravimeid.

Kuna tol hetkel oli mu nahk väga raskes seisundis, nõustusin ma mõningase mõtlemise järel siiski ravimid, välja ostma ja sisse võtma. Viiendal päeval hakkas ravi kõrvaltoimena minu puusal arenema teistmoodi lööve. Üks õhtu ei suutnud ma seda valu enam kannatada ja läksin EMO’sse. Seal selgus, et tegemist on vöötherpesega, mis avaldus sest sõin suures annuses tablette, mille määratud toime oli pärssida immuunsüsteemi.

Tulemus järgmine:

Herpese ravi kõrvaltoimeks oli omakorda kogu kere kattev, sügelev histamiini reaktsioon.

Ma olin tõsises masenduses ja samal ajal pettunud meie meditsiini süsteemis. Ma nentisin et olen oma probleemiga üksi ja pean sellele ise lahenduse leidma. Sellest hetkest hakkasin ma tundma puudjääke ka oma füüsilises jõudluses.

Õnneks naha olukord stabiliseerus ja ma jätkasin õpingute ning eksperimentidega. Ma proovisin vegan toitumist 4 kuud, mis mind ei aidanud. Proovisin mitmeid toidulisandeid, millega võitsin ühe kuu puhast nahka, aga tulemus ei jäänud püsima. Tegin kehale puhastuskuure, aga samuti tulemusteta. Külastatud sai ka Dr Riina Raudsikut, kes avardas kõvasti silmaringi aga problem jäi siiski püsima.

Midagi ei olnud teha, peale igat ebaõnnestumist tuleb end kokku võtta, üles ajada ja edasi minna.

September 2018 helistas mulle isa ja teatas, et ta käis suvel vähi operatsioonil. See uudis andis mulle indu oma uuringuid jätkata ja endale selgeks teha mis see vähk ikkagi on. Vastavat materjali uurides, hakkas mulle selgeks saama, et tervis sõltub palju enamast kui toit, liikumine ja puhas vesi.

Ma joonistasin tervise mõjutajatest kaardi, mille pealkirjaks sai Tervise Amööb.

Oktoobri algul 2018 sattusin ma kuulama USA neurokirurgi Jack Kruse’i loengut, kes selgitab päikesevalguse, ööpäevarütmi, aastaaegade rütmi ja Maa magnetväljade tähtsust ning toimet meie füsioloogilistes protsessides. Samal ajal informeerib Jack tehisvalguse ja tehis elektromagnetkiirguse negatiivsest mõjust. Tema soovituste ainetel tegin ma novembri algul ridamisi suuri muutusi keskkonnas, kus tihti viibin ja magan.

Nendeks oli:

  1. Vahetasin magamiskohta. Läksin magama kiirgus vabasse keskkonda.
  2. Kahe mobiiltelefon asemel jätkasin ühe kasutamis ja ei pannud seda enam enda riiete taskusse.
  3. Loobusin WiFi ja Bluetooth (sinihamba) seadmete kasutamisest. Internetti kasutasin vaid arvutis kaabli kaudu.
  4. Hakkasin käima tihedamini õues naturaalse valguse käes ja võtsin selleks ajaks prillid eest ära.
  5. Vahetasin kodus kõik lambipirnid hõõgniit pirnide vastu ja hakkasin pimedal ajal kandma sinist valgust blokeerivaid kaitseprille.
  6. Hakkasin Iga päev end paljajalu muru peal maandamas käima.
  7. Hakkasin end iga hommik dušši all karastama.
  8. Lõpetasin talvisel perioodil puuviljade söömise ja hakkasin toidule lisaks võtma DHA Omega-3 Krilliõli kapsleid.

Esimese nädala möödudes märkasin, et nahk on hakanud paranema, haavad jäid kinni ja kuivaks. Teise nädala möödudes oli krooniline põletik kärnade alt kadunud. Kolmanda nädala lõpuks muutus nahk taas venivaks.

Otsust nende suurte muudatuste tegemiseks aitas mul teha elektromagnetkiirguse mõõtjate rentimine, mille abil sai selgeks, et mu eluruumide ja tööruumide kiirgustase ületab tervislikke piire.

See info ja muutused aitasid mul üle saada 12 aastat kestnud kannatustest. Mu nahk on ilus ja sile tänase päevani.

Enne ja Pärast:

Ma olen tänulik selle kogemuse eest, mis tegi minust selle inimese, kes ma täna olen. See okastraadist läbi pugemine oli pingutust väärt. Olen uhke, et saan täna teiega jagada oma edulugu.

Võitle oma tervise eest!

Suutsin mina, suudad sina ka!

— Olle Kitsing